BİZ

Sınırsız Medya Çözümlerine Sahip Reklam Ajansı

IF CONCEPT

“Sınırsız Medya Çözümlerine Sahip Reklam Ajansı”

Seçkin müşteri portföyüne sahip ajanslarından biri olmanın gururuyla, reklamcılık ilkelerini kendi ilkelerimiz olarak benimsiyor fakat yerel şartları da asla göz önünden ayırmıyoruz.

İmzamızı taşıyan her işte farkımızı marka için en verimli şekilde sunuyor, olmazsa olmaz dediğimiz yaratıcılık uğruna müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesinlikle göz ardı etmiyoruz.

Geleneksel başta olmak üzere dijital ve sosyal medya reklamcılığını tek çatı altında toplayabilmenin mesleki başarısıyla markalarımıza her platformda fayda sağlamaya devam ediyoruz.

“Peki, Neler Yapabiliyoruz?”

Markanızla hedef kitleniz arasında sağlam ilişkiler tasarlıyor, bu ilişkileri güçlü ve kalıcı bağlara dönüştürüyoruz.

Sınır tanımayan medya çözümlerimizle markanızı sürekli göz önünde tutuyor; açık havada, televizyonda, basında, dijitalde, sosyal medyada, mobilde ve markanıza yakışan her yerde hayallerinizi başarıya dönüştürüyoruz.

Markanızın hayallerini gerçeğe dönüştürmek için de sizi kahve içmeye bekliyoruz.

YETENEKLERİMİZ

TASARIM

Her markanın karakteri ve hedef kitlesi farklı olduğunu biliyor, gerçekleştirdiğimiz web ve grafik tasarımlarımızı şirketinizin kurumsalına, politikasına, tecrübesine ve olgunluğuna uygun bir şekilde sahip olduğu tüm değerlerle gözler önüne seriyoruz.

DİJİTAL

Dünya trendlerini yakından takip ediyor, gelecekte karşılaşabileceğiniz dijital ihtiyaçları şimdiden öngörerek geliştiriyoruz. Böylelikle rakiplerinizin fark edemediğini önceden fark ederek, markanızı dijital dünyada ön plana çıkaran rekabet avantajı sağlıyoruz.

MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Sürdürülebilir pazarlama stratejisini benimsediğimiz stratejimizde bütçenizi en verimli şekilde kullanarak etkili satın almalar gerçekleştiriyor, etkili tasarımlarımızla markanızı hedef kitlenizin gözünden hiç ayırmıyoruz.

SOSYAL MEDYA

Geleneksel mecralardan farklı olarak yaşayan bir platform olan sosyal medyada birçok mecranın aksine markanızla hedef kitleniz arasında çift yönlü bir iletişim kurarak doğrudan iletişim sağlıyoruz. Takipçilerinizi ayrıcalıklı kılan strateji ve içeriklerimizle başarıların en sosyalini birlikte yaşıyoruz.

SEO

Sadece web sitesi tasarlamıyor, arama motorlarında markalarımız için maksimum fayda sunuyoruz. Gerekli altyapı, bakım ve sık sık güncelleme çalışmalarını multidisipliner bir şekilde gerçekleştirerek, dijital dünyada üst sıralara yükselen marka değerleri oluşturuyoruz.

MOBİL

Günlük hayatın vazgeçilmezi mobil cihazlarımızı her türlü projemizin içerisine dahil ediyor, mobil dünyasını dijital iletişim stratejimizin temelinde konumlandırıyoruz. Hedef kitlenizi, en üst noktada kullanıcı deneyimine dönüştürerek, geleneksel mecralardaki yaratıcı kimliğimizi dijital dünyaya da taşıyoruz.

Bizi ziyaret edin!

Ulaşım

Cinnah Caddesi Pilot Sokak 15/3,
Çankaya / Ankara

Google Map

+90 312 441 7272

Bize yazın

hello@ifconcept.com.tr

Bizi takip edin!

E-Bülten Kayıt


E-bülten kayıdı yapılıyor lütfen bekleyiniz

E-bülten kayıdınız yapılmıştır.

Kayıt alınamadı lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bize Katılın!

Graphic Designer.
Frontend Developer.
Backend Developer.

CV'lerinizi bekliyoruz.
hello@ifconcept.com.tr